Znajdziesz nas
również na:

Robert Cudzich

gitarzysta, mieszka w Dursztynie na Spiszu, k.Nowego Targu, ma żonę i sześcioro dzieci. Przez kilkanaście lat pracował jako nauczyciel w szkole podstawowej. Jako dwudziestolatek grał wraz z bratem Andrzejem Cudzichem grał w kwintecie jazzowym Confirmation, z którym koncertowali w Polsce i zagranicą. Od 1986 roku jako gitarzysta współ prowadził spotkania Odnowy Duch Świętym. Przez kilka lat prowadził także zespół ludowy na Spiszu.
Był uczestnikiem pierwszego spotkania Muzyków w Dursztynie (1992). Od tamtej pory jest jednym z głównych jego organizatorów (Inicjatywa Ludźmierz, Strefa Chwały). Wraz z Marcinem Stawickim są producentami 4 płyt ze tych spotkań.
Od 1993 roku jest gitarzystą New Life’m. Z Jorgosem Skoliasem, Marcinem Stawickim i synami wydał płytę i przez 2 lata koncertował z zespołem Siódma Trąba.
Od lat prowadzi ogólnopolskie warsztaty dla gitarzystów. Jest autorem zarówno muzyki jak i tekstów do wielu znanych utworów. Współpracował także z bratem Andrzejem Cudzichem, Januszem Skowronem, Krzysztofem Zawadzkim oraz Beatą Bednarz w zespole Amenbend.
Grał również z Piotrem Płechą i Sebastianem Urbanem w zespole Hallal. Wraz z Basią Włodarską, Joanną Gajdą i synami współtworzył zespół Sool. W ostatnich latach jest jednym z głównych działaczy Nowotarskiego Dobrego Klubu, gdzie organizuje koncerty i ciekawe spotkania młodzieżowe.

Andrzej Dubiel - manager

mobile: +48 609 688 566

tel/fax: 032 749 05 44

mail: [email protected]

www: www.bonart.pl

skype: andrzejdubiel-bonart